אודות

איתי בר שם

BAR-SHEM ברוקר נדל"ן כרמיאל

איתי בר-שם, בן 38 מכרמיאל נשוי +3. 

בעלים, יועץ נדל"ן ומשכנתאות, בעל תו איכות ברוקר – ברוקר נדל"ן ישראל
"את דרכי בתחום הנדל"ן התחלתי בשנת 2013 בבית הספר למקצועות הנדל"ן של רשת התיווך הבינלאומית REMAX ישראל. כסוכן ברשת הגעתי להישגים רבים, השתייכתי למועדוני הזהב של הרשת וזכיתי להוקרה והערכה רבה מבכירי הרשת והסוכנים. בשנתי האחרונה כסוכן ברשת הייתה לי הזכות לעסוק בליווי ואימון סוכנים חדשים ולסייע להם בתחילת דרכם. כמו כן העברתי הדרכות ושיעורים רבים לסוכנים במשרד. במסגרת עבודתי ברשת רימקס, קיבלתי ערכים טובים והמון כלים יעילים ומקצועיים שאפשרו לי להתפתח, ללמוד ולהתמקצע בתחום. לאחר 5 שנים, החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולפתוח משרד משלי שבו אוכל לספק ללקוחותיי את השירות האישי, הליווי המקצועי הדרוש ואת כל הביטחון שהם זקוקים לו בעסקה שכזו". 
"לאורך השנים, ליוויתי מאות רוכשים ובעלי נכסים בדרך לעסקה הגדולה והחשובה ביותר בחייהם. לחלק מהרוכשים, שלא פעם הם זוגות צעירים חסרי ניסיון והבנה בתחום, פשוט אין את הידע הנדרש ואת הכלים הנכונים להתמודד מול עסקה גדולה ומורכבת כמו זו. אם זה בהיבט של מימון העסקה ובהתנהלות מול הבנקים, ניהול משא ומתן מול בעלי הנכסים שלא בצורה מקצועית ואפילו אמוציונלית ולא מחושבת, שעלולה להשפיע באופן ישיר על מחיר העסקה וכן בהתנהלותם הכללית מול אנשי המקצוע המלווים את העסקה, אם זה מתווכים, יועצי משכנתאות, עו"ד וכו'. כמי שמלווה את הלקוחות באופן אישי, תפקידי הוא להיות הגורם המקצועי שיספק להם את כל המידע שהם צריכים על מנת שיוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ולמנוע מהם טעויות שלעיתים עלולות לעלות להם לא מעט כסף."
עם ניסיון רב בתחום הנדל“ן ושובל של לקוחות מרוצים, אנו פועלים בחריצות וביעילות כדי לסייע לכם בתהליך החשוב והמרגש ולהפוך את החוויה עבורכם לקלה, בטוחה ונעימה.

 

לונין רומן בן 55 נשוי + 3 וסבא ל-3 נכדים מקסימים

יועץ נדל"ן, סוכן קונים, מתמחה בליווי רוכשים ומשקיעים.
את רוב שנותיי הקדשתי למערכת הביטחון ולצה"ל ושירתתי בגאווה כ- 28 שנים בחיל הים.  תחילה כטכנאי אמל"ח במערך הטכני של חיל הים ולאחר מכן כמפקד המרכז הטכנו לוגיסטי ביחידה. כמו-כן ניהלתי בהצלחה את מוקד שירות הלקוחות של חיל הים ביחידה.
לאחר פרישתי, החלטתי להשתלב בתחום הנדל"ן, תחום אשר קרוב לליבי, הן כמשקיע והן כמשפר דיור "סדרתי". התחלתי את דרכי בתיווך בשנת 2014 ומיד לאחר הכשרתי, התחלתי לעבוד במשרד תיווך פרטי בכרמיאל. במהלך השנים בהם אני מלווה רוכשים, נוכחתי לדעת כמה סיפוק אני מקבל מהעבודה מול אנשים והענקת ערך אמיתי ללקוחותיי. החל מתכנון תהליך הרכישה ומציאת הפתרונות הנכונים ביותר עבורם על פי צרכיהם האישיים ויכולתם הכלכלית ועד לחתימה המרגשת על העסקה.
במשך 6 שנים, בהם ליוויתי מאות לקוחות בדרך לעסקה החשובה בחייהם, תמיד עמדו לנגד עיניי הערכים איתם גדלתי. ערכים של יושרה, הגינות ושקיפות מלאה.
כאיש מערכת, אני דוגל במחוייבות אישית ומקצועית ומאמין שטובת הלקוח לפני הכל.
לשירותכם תמיד, בשפה הרוסית, האנגלית והעברית. 73
אביב פישמן

אביב פישמן בן 37 נשוי 2+

יועץ נדל"ן, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים
בשנים האחרונות עבדתי בחברת תקשורת – מבין הגדולות במשק בתפקידי ניהול שונים אותם ביצעתי בהצטיינות.
בתפקידי האחרון שימשתי כסגן מנהל אזור וניהלתי את מערך השירות והמכירה במרחב.
לחברה נכנסתי לאחר שסיימתי לימודי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים – בהצטיינות.
המוטיבציה , ההשכלה , תודעת השירות הגבוהה והזיקה שלי לתחום הנדל"ן – אלה שגרמו לי לבצע את הצעד ולהשתלב בתחום.
לאורך כל שנות עבודותיי עם לקוחותי המרוצים דגלתי בהוגנות , שקיפות ויושרה – אלה ערכים עליהם גדלתי ואלה ערכים שילוו אותי לכל אורך הדרך.
 
ליאת גולן

ליאת גולן בת 39 נשואה +2

סוכנת נדל"ן
לאחר 15 שנים של ניסיון ניהולי עשיר בהם שימשתי כמנהלת של 3 סניפים בחברת אנרגיה מובילה בישראל, החלטתי שהגיע הזמן לפתוח פרק חדש בחיי, לשנות כיוון ולהיכנס לענף דינמי ומרתק בעל פוטנציאל צמיחה גבוה בישראל. 
 
בשנים האחרונות תחום הנדל"ן סקרן אותי מאוד והחלטתי להצטרף למשרד מוביל בתחום, בו אוכל לתרום מניסיוני הרב ולתת שירות איכותי ללקוחות המשרד על פי הערכים בהם חונכתי. בדרך של הגינות ויושרה, תוך שקיפות מלאה בה דגלתי לאורך כל שנותיי כמנהלת. הניסיון שצברתי בניהול, הצבת יעדים, ניהול תקציבים ופיקוח על ביצועים יאפשר לי לתרום רבות בניהול תהליכי המכירה והרכישה של הלקוחות ולספק להם שירות מקצועי, אישי ואמין. 
 
חריצות, מקצועיות ומתן שירות אדיב, איפיינו אותי לאורך כל שנותיי ולאחר שעברתי השתלמויות רבות בתחום הנדל"ן, למדתי המון וצברתי ידע רב בתחום, אני בטוחה שאוכל להוביל עסקאות מוצלחות רבות, לשביעות רצונם של הקונים והמוכרים כאחד ולסייע בהגשמת חלומם בדרך לעסקה החשובה והמרגשת בחייהם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן